KONST / Litografier / Färglitografi 12533027
nr 1253 3027
Färglitografi
Maya Eizén, "Nattens Rike". Signerad, numrerad 12/250. Motivet: 70x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:59:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr